Kargo

 

World Reklam Dijital Baskı Merkezi 2013 yılında kurulmuştur, beylikdüzü lokasyonunda hizmet vermektedir. Bir çok ürün için kargo imkanı sağlamaktayız. İstediğiniz ürünleri öğlenden önce verildi taktirde aynı gün içerisin de bile kargoya telim edebilmekteyiz. Ürünlerimizde kargo ücretlendirmesi 150₺ üzeri alışverişlerinizde firmamız tarafından ücretlendirilmektedir.

Kargo

Ürün tesilmat sırasında bir hata veya sorun oluştuğunda gönderen şahıs, kargo firması ve de teslim alan kişi arasında oluşabilecek sorunları ve diyalogları en aza indirebilmek için kargoyu teslim alan kişinin bazı önemli noktaları dikkata alması gerekir.

Gelen kargoyu kontrol etmeden uzatılan teslim kağıdını imzalamayınız. Bu kağıdı imzalarsanız ürünü resmi olarak teslim almış olursunuz. Kargo şirketinin görevi bu noktada son bulur. Bu sebep ten dolayı kargoyu teslim almadan önce paketinizi açarak hasar veya eksiksiz olduğuna bakın sonuca göre imza atmayabilirsiniz.

 

Ürünün Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz

Satın alınan ürünü kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz içeride veya başka yerde kontrol ederseniz eksiksiz, hasarlı olduğunu ispat edemezsiniz.

 

Ürün Eksik ve Hasarlıysa ‘'Hasar Tespit Tutanağı'' isteyiniz

Ürününüz hasarlı eksiksiz ise ‘'Hasar Tespit Tutanağı'' isteyin ve ürünü teslim almayınız. Ürünü kargo yetkilisine iade edin hazırlanan tutanakla birlikte kargo şirketi firmaya teslim etsin. Öncesinde imzayı kesinlikle atmamış olmanız gerekmekte dir.

 

Aldığınız ürünün faturasını kontrol edin

Verilen siparişlerde ürünün teslimat adresine istediyseniz kesinlikle kargo geldiğinde ürünün faturasını kontrol edin. Eğer sipariş içinde fatura yoksa kargo görevlisi ve gönderen firmaya bildirin, gerekirse ürünü teslim almayınız. Faturasız bir üründe yaşanan sıkıntılarda gönderici firma herhangi bir destek alamayacağınızı unutmayın.

 

Kargonuzun takibini yapmayı ihmal etmeyin

Eğer zamanında ulaşmayan ve geciken kargodan korkuyorsanız siparişi verdikten sonra internet üzerinden kargonuzu mutlaka takip ediniz. Firma ürünü kargoya verdiğinde müşteriye bilgi veriyor. Bu süre zarfında sipariş sahibi olağanüstü bir durumla karşılaşırsa kargo şirketiyle iletişime geçerek ürünün ne zaman ulaşacağı hakkında bilgi istemekten çekinmemeliler. Her ne kadar ürünü teslim etmek hem firma hemde kargo şirketinin görevi de olsa müşteriler verdikleri siparişleri takip ederek herhangi bir sorun olduğunda iki firma için diyalog içinde olmalıdır.


The World Advertising Digital Printing Center was established in 2013, serving in the Beylikdüzü location. We are against the possibility of shipping for many products. If the products you want are given before the bidding, we can also send bile cargo on the same day. Our products are charged by our company for shopping at over 150 pcs.