Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu web sitesi World Reklam' a ait olup tüm meteryallerin sahibidir. Siteye ziyaret edip her hangi bir bilgiyi kullanmakla aşağıdaki bulunan koşulları kabul ettiğinizi anlamına gelir. World Reklam yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmadan değiştirebilir ve güncelleyebilir.

 

Kullanım Koşulları

Bu sitedeki tüm meteryaller, logo, grafik, resimler, dizaynlar' ın Telif hakları World Reklama ait' tir.

 

Gizlilik Politikası

World Reklam ziyaretçilerden elde ettiği tüm bilgi ve detaylar yetkisiz erişime ve kullanıma karşı korumak için gerekli olan tüm güvenlik önlem ve tedbirleri alır. Düzenli olarak gözden geçirir.

 

Güncelleme Bilgilendirme

World Reklam bu site' de var olan her türlü hizmet, ürün siteye kullanma koşulları ile sitede olan bilgiler gerek olmaksızın değiştirmeye, siteyi yeniden organize ve düzenleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler siteye sunulduğu andan itibaren yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da site' ye giriş ile bu değişiklikler kabul edilmiş olur. World Reklam değişiklikler sırasında 5070 Elektronik imza Kanunu çerçevesi etrafında yayınlamakla yükümlü olduğu bilgilerin kesintisiz bir şekilde erişebilir olmasına dikkat eder.

Bu site' de yer alan herhangi bir bilgiye, izinsiz ve yetkisiz olarak bir şekilde aslını bozmaya çalışmak, engellemek cezai hukuki takibata neden olur.

 

Yetkili Mahkeme

Bu site'nin kullanımdan World Reklam ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.